PAKUOTĖS DIZAINAS

Pakuotės dizainas ypatingai svarbus norint pritraukti pirkėjo dėmesį, nes bet kurio produkto pakuotė, prekybos centrų lentynose, turi mažiau nei tris sekundes vartotojo dėmesiui patraukti. Pasinaudokite mūsų teikiamomis produktų pakuočių kūrimo paslaugomis ir padidinkite savo pardavimus, būkite pastebėti ir originalūs. Juk neįprasta ir netradicinė pakuotė – tai vienas iš svarbiausių etapų, norint sėkmingai parduoti, bet kurį produktą!Taigi, galite įsivaizduoti, kokios svarbos yra šios trys sekundės – juk daugiau kaip 70% pirkimo sprendimų yra priimama renkantis prekę prie lentynos.
Turint galvoje, kad prekybos centruose yra parduodama ir daugelio Jūsų konkurentų produkcija – Jūs privalote imtis atsakomųjų veiksmų ir pasirinkdami originalų pakuotės dizaino sprendimą, įdarbinti savo prekės pakuotę – tegu ji parduoda save pati!
Įpakavimas yra svarbus:
Norint parduoti produktą
Norint apsaugoti produktą
Siekiant palengvinti produkto naudojimą
Pakuotės dizainas, kurį pasiūlysime Jūsų produktui, ne tik bus originalus ir patraukiantis akį, tačiau tuo pat metu taikys į potencialių klientų tikslinę grupę, todėl neabejotinai padidins Jūsų prekinio ženklo žinomumą, o taip pat ir pardavimus! Jei turite klausimų dėl pakuotės dizaino rašykite: martynas@pavargau.lt