Darbo eiga

Pavargau.lt komanda dirba pagal šiuos, iš anksto numatytus principus.

1. Projektas ir jo eiga
Susisiekdami su mumis, gaunate tikrų profesionalų patarimus, pagalbą ir būtent Jums paruošiamą komercinį pasiūlymą.

2. Sutartis
Pagal paruoštą unikalų užsakymą ir darbus, paruošiame sutartį, kurią atsiunčiame jau pasirašytą bei antspauduotą, el paštu ar kitais Jums patogiais būdais. Tokiu pat būdu laukiame ir Jūsų parašų, o tada, gavę avansą, pradedame darbus.

3. Dizainerio konsultacijos
Tam, jog pasiektumėme maksimaliai Jūsų norus ir galimybes atitinkančius dizaino darbus, suteikiame galimybę konsultuotis tiesiogiai su dizaineriu, kuris, esant pageidavimui, gali atvykti į Jūsų norimą vietą.

4. Dizaino kūrimo eiga
Dizainas pateikiamas kruopščiai išanalizavus tai, ką siūlo Jūsų konkurentai, ko reikia Jūsų tikslinei auditorijai ir ką galime pasiūlyti mes, kad Jūs taptumėte išskirtiniais ir pastebėtais. Atliekami pradiniai eskizai, kurie nusiunčiami Jums el paštu.

5. Dizaino korekcija
Dizainas koreguojamas ir modifikuojamas tol, kol pasiekiamas optimalus variantas, galutinai atitinkantis Jūsų norus ir vizijas.

6. Programavimo darbai
Atlikus dizaino darbus ir turint galutinį WEB dizaino ar bet kurį kitą projektą, pradedame programavimo darbus, kurių eigą Jums pristatysime Jūsų pageidaujamu laiku.

7. Testavimo darbai
Baigę programuoti, siūlome išmėginti visas įmanomas kombinacijas, esančias Jūsų internetiniame projekte, kad įsitikintumėte, kad viskas puikiai veikia, t.y. atitinka Jūsų pageidavimus.

8. Atsiskaitymas
Išrašydami PVM sąskaitą faktūrą, o tiksliau, gavę apmokėjimą, visas svetainės ar bet kurio kito mūsų atlikto darbo, teises perduodame Jums.

Kas toliau?
Esant pageidavimui, Jūsų naujasis puslapis yra įkeliamas į Jūsų norimą serverį.