FACEBOOK APLIKACIJŲ DIZAINAS

Facebook aplikacijų dizainas itin svarbus norint išsiskirti rinkoje. Aplikacijas kuriame jau keletą metų, todėl esame sukaupę gana solidžią patirtį. Lietuvoje šios aplikacijos pasirodė nesenai ir jos yra gana retai naudojamos Lietuvos įmonių, nes šios dar nėra pasiryžusios investuoti į šį potencialų naujus fanus pritraukiantį būdą. Aplikacijos padeda įmonėms gerinti, ne tik prekinio ženklo žinomumą, tačiau ir didinti grįžtamojo ryšio tarp klientų ir paslaugos tiekėjo kokybę, sulaukti daugiau atsiliepimų ir, galiausiai, žinoma, tai gerina pardavimus. Taigi būtinai apsvarstykite šių aplikacijų galimybę ir galimos naudos koeficientą, nes tai gali būti vienas iš pagrindinių ir inovatyviausių sprendimų galinčių pakeisti Jūsų įvaizdį!
Žinant tai, kad vis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi socialiniais tinklais ir juose ne tik bendrauja, keičiasi informacija ar dalinasi įspūdžiais, tačiau taip pat ir ieško tam tikrų produktų ar paslaugų, tai gali būti Jūsų galimybė tapti pastebėtais ir pritraukti socialiniuose tinkluose laisvalaikį leidžiančių žmonių srautą, kurį bus galima nukreipti įmonės pardavimų skatinimo linkme. Mes siūlome nepraleisti šios progos ir pasidomėti mūsų teikiama paslauga ir ja pasinaudoti. Visiškai nesvarbu, ar jau turite idėją aplikacijai, ar ne, mūsų įmonė padės ją sugalvoti.
Taipogi, jūs turėsite galimybę dalyvauti aplikacijos kūrimo procese nuo pradžios iki pat jos paleidimo į socialinius tinklus, tad tokiu būdu dar geriau pažinsite ir dar kartą peržvelgsite bei apsvarstysite atskirus savo potencialių klientų poreikius, nuotaikas ir kitus svarbius dalykus.
Facebook aplikacijos – tai moderniausias būdas pažinti savo vartotoją ir puiki proga tapti šios srities lyderiais, kurie nustebins savo klientus naujais ir inovatyviais produktais!