ANIMUOTI BANERIAI REKLAMINIAI SKYDELIAI

Baneriai (reklaminiai skydeliai)
Suprantamiau tai yra vaizdinga reklama. Naudojant šį būdą siekiama atkreipti dėmesį. Baneryje (reklaminiame skydelyje) pateikiama trumpa, aiški žinutė vartotojui.
Animuoti baneriai (reklaminiai skydeliai)
Animuoti baneriai (reklaminiai skydeliai) nuo paprastųjų skiriasi savo dizainu ir galimybėmis. Žodis animuotas iškart pasako, jog čia gali būti naudojama įvairi judanti, sudėtingesnė animacija.
Paprastai pristatant  galime sakyti, kad baneriai yra vaizdinė reklama. Naudojant šį būdą siekiama atkreipti dėmesį ir “sugauti” tam tikrame tinklapyje besilankančio vartotojo žvilgsnį, todėl itin svarbu, kad baneryje (reklaminiame skydelyje) būtų pateikiama trumpa, aiški žinutė vartotojui, o jis būtų ryškus, žinoma, nerėžiantis akies, tačiau pastebimas ir kaip įmanoma maksimaliai padidintų galimybę laimėti vartotojo paspaudimą. Taigi jei į Jūsų tinklapį kviečiantis baneris atitiks visus šiuos kriterijus, Jūs turėsite nemažų šansų patraukti savo potencialų klientą apsilankyti Jūsų el. parduotuvėje ar internetinėje svetainėje, o toliau viskas priklausys jau nuo Jūsų tinklapio dizaino, prekių ar paslaugų kainų ir.. žinoma, nuo lankytojo nuotaikos, kurios nuspėti neįmanoma.
Banerių kūrimas ir dizainas pastaruoju metu itin patobulėjo, atsirado daugybė skirtingų jų formų, stilių ir galimybių, kur ir kaip juos galima panaudoti, norint pasiekti pagrindinį tikslą – pasiekti savo potencialų klientą ir, kaip įmanoma labiau, “pataikyti” į tikslinę Jūsų pirkėjų auditoriją. Taip pat verta paminėti, kad banerinio tipo reklamos vėl grįžta į madą – viena iš to priežasčių naujoji Google Remarketingo kampanija. Jos veikimo principas yra labai paprastas. Apsilankę Jūsų tinklapyje vartotojai palieka tam tikrus pėdsakus, pagal kuriuos Remarketingo dėka Jūs juos galite susigrąžinti iš pirmo žvilgsnio jau prarastus klientus. Pirkėjui yra rodomi Jūsų tinklapio baneriai, primenantys apie Jūsų teikiamą prekę ar paslaugą, ir šios reklamos rodomos Jūsų pasirinktai auditorijai, Jūsų nurodytu metu. Tačiau esmė išlieka ta pati – Jums reikia tvarkingo, patrauklaus ir nestandartinio banerio, kad klientas Jus pastebėtų ir pirktų prekę iš Jūsų.
Esame sukaupę gana solidžią patirtį banerių piešimo srityje, todėl galite būti ramūs, nes mes sugebėsime paruošti tokius banerius, kokie puikiai suveiks Jūsų norimais tikslais: Jei norite būti tik pastebėti, o galbūt norite pasiekti kuo didesnį paspaudimų skaičių, bet kokia kaina – viskas priklauso tik nuo Jūsų norų ir pageidavimų.
Mes viskuo pasirūpinsime, žinoma, nuolat bendradarbiaudami su Jumis, pateiksime kaip įmanoma daugiau ir kaip įmanoma skirtingų variacijų, todėl tikrai išsirinksite savo norimą banerinę reklamą. Žinoma, jei norite kad viskas vyktų kaip įmanoma greičiau, būtų šaunu, jei turėdami savo idėją, pasiūlytumėte ją mums ir mes ją perkelsime kompiuterinio ekraną. Todėl Jūs galėsite džiaugtis greitu, kokybišku ir tokiu baneriu, kokio būtent ir norėjote!
Baneriai ir banerinės reklamos vėl ant bangos, todėl paskubėkite ir pasinaudokite mūsų paslaugomis – nes tai yra laiko patikrintas būdas pasiekti savo potencialų klientą.